sec_error_expired_issuer_certificate

Trochę kultury. Tylko trochę.

Temat: Problem ze stronami na hasła
...z tą witryną przebiega bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę. W tej sytuacji nie należy kontynuować. Szczegóły techniczne secure.tibia.com używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ certyfikat wystawcy utracił ważność. Ten certyfikat nie będzie ważny do 2008-12-09 16:25. (Kod błędu: sec_error_expired_issuer_certificate) Rozumiem zagrożenie szukalem w panelu sterowania itp. nie jest to tez wina przegladarki bo probowalem zarowno na mozzili jak i na internet explorer. Probowalem na zintegrowanej karcie sieciowej i zwyklej 3 com ze starego pc i dalej tak samo. skaczyly mi sie juz pomysly dla czego moglo by tak byc dlatego prosze o jakies podpowiedzi z gory wszystkim dziekuje za odpowiedzi
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1385835.htmlTemat: Korbank
...poważnej firmie? Ten certyfikat to w ogóle ściema. Nie ma nic wspólnego z prawdziwym certyfikatem. Jest wygenerowany sztucznie. Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia poczta.korbank.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ jest on samopodpisany. Ten certyfikat jest prawidłowy tylko dla osiedlowiec.k.pl. Ten certyfikat utracił ważność 2009-05-27 11:41. (Kod błędu: sec_error_expired_issuer_certificate) * Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony. * Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później.
Źródło: teczowe-osiedle.pl/viewtopic.php?t=38


Temat: tapety
MICHAL200 mi też nie udało się otworzyć tej czeskiej strony a to co pokazał Firefox: Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia www.mercedesclub.cz używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa. Certyfikat nie jest zaufany, ponieważ jest on samopodpisany. Ten certyfikat jest prawidłowy tylko dla www.renault25.cz. Ten certyfikat utracił ważność 2008-02-28 12:07. (Kod błędu: sec_error_expired_issuer_certificate) * Powodem tego może być nieprawidłowa konfiguracja serwera albo próba podania się za ten serwer przez podmiot nieuprawniony. * Jeśli użytkownik łączył się wcześniej z tym serwerem, błąd może być tymczasowy – w tej sytuacji należy spróbować ponownie później.
Źródło: mb201-124.eu/viewtopic.php?t=10000
 

Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych
Odnośniki


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

  • numer 200
  • izabelin dziekanowek
  • magic affair
  • bryczesy kbw
  • komunikacja wyszukiwanie polaczen wroclaw
  • Powered by WordPress dla [Trochę kultury. Tylko trochę.]. Design by Free WordPress Themes.